Turkish.net'te Satış Yapmaya Nasıl Başlanılır?

Hemen Satıcı Ol

1Hesap Aç: Turkish.net satıcı hesabı için kaydolmak ve potansiyel alıcılarınızla aranızdaki güveni artırmak için İşletme Doğrulama sürecini tamamlamak için birkaç kolay adımı izleyin. Hesap aç.
2Profilinizi Doldurun: Profilleri doğru şekilde doldurmanın tedarikçiler için önemi büyüktür. Doğru bilgiler sağlandığında, alıcılar tedarikçinin kapasitesini, ürün yelpazesini ve iş deneyimini daha iyi anlayabilirler. Ayrıca, eksiksiz bir profil, tedarikçinin güvenilirliğini artırır ve potansiyel müşterilerin güvenini kazanmasına yardımcı olur. Hesabınıza giriş yapın.
3Ürünlerinizi Ekleyin: Kataloğunuzdaki tüm ürünleri mağazanıza eklemek önemlidir. Mağazanızda daha fazla ürün bulundurmak, alıcıların arama sonuçlarında görünme şansınızı artırır. Bu, potansiyel olarak daha fazla görünürlük elde etmeniz ve dolayısıyla daha fazla müşteri kazanmanız anlamına gelir.Ürünleri tek tek yayınlayabilir veya toplu yükleme aracıyla süreci kolaylaştırabilirsiniz.
4Soruları Yanıtlayın: Ürünlerinizi listeledikten sonra, potansiyel alıcılardan sorular almaya başlayacaksınız. Gerçek bir B2B platformu olarak, Turkish.net size müşterilerinizle ilişki kurma imkanı tanır: mesajlaşma ve fiyat pazarlığı yapma. Dört saat içinde yanıtlanan sorular, potansiyel alıcılardan %30 daha fazla takip cevabı alır.
5Küresel Pazar: Turkish.net satıcısı olarak, küresel bir pazarda bir mağaza önü almakla yetinmiyorsunuz. İşletmenizi büyütmenize ve alıcılarınıza hizmet sunmanıza yardımcı olacak, uçtan uca toptan hizmet platformunu alıyorsunuz.

Küresel pazarlara hazır mısınız? Turkish.net satıcı hesabı ile işiniz yeni pazarlara nüfuz edebilir ve dünya çapındaki müşterilere ulaşabilir.